O nas

Dla rodzica

Rekrutacja

Aktualności

Języki obce w KSM

Kontakt

Sala szkolna to jedno z najważniejszych miejsc pracy dla uczniów

W Korczakowskiej Szkole Marzeń w Katowicach dbamy o przyjazną, bezpieczną i inspirującą przestrzeń dla dzieci.
Ergonomiczne meble, które znajdują się w naszej szkole budują pozytywną przestrzeń realizacji zadań skoncentrowanych na nauce i rozwoju uczniów. Otoczenie edukacyjne, które budujemy wspiera różnorodne potrzeby i umiejętności naszych podopiecznych. Już niedługo wielkie otwarcie Korczakowskiej Szkoły Marzeń w Katowicach stąd w naszej szkole dużo się teraz dzieje. Dotarły do nas rewelacyjne krzesła dla dzieci. Krzesła są ergonomiczne i funkcjonalne oraz mają ciekawą kolorystykę i są zindywidualizowane pod względem wzrostu dzieci. Nasze krzesła posiadają Atest Higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny, Pozytywną Ocenę fizjologiczno – ergonomiczną Instytutu Medycyny Pracy, Zakładu Fizjologii Pracy i Ergonomii oraz Certyfikat Zgodności z Normą Europejską (w tym Polską) dotycząca wymiarów funkcjonalnych oraz wymagań bezpieczeństwa. Krzesła, z których będą korzystać nasi uczniowie i nauczyciele to produkt zaprojektowany i produkowany w Polsce. Już zdradzimy Wam wcale nie w tajemnicy, że krzesła są BARDZO wygodne. Kadra naukowo-dydaktyczna Uczelni Korczaka to potwierdza !!!
Skip to content